n

Szanowni Użytkownicy MÓWika,

Informujemy, że otrzymaliśmy zgłoszenia od użytkowników dotyczące problemów z aplikacją MÓWik w wersji 1.4 i niższych po aktualizacji systemu operacyjnego tabletu do wersji Android 13 i nowszych.

W związku z tym, jeśli doświadczają Państwo trudności z funkcjonowaniem MÓWika 1.4 po takiej aktualizacji, zalecamy przeprowadzenie ponownej instalacji i rejestracji oprogramowania. Proces ten może zostać zrealizowany zdalnie poprzez skontaktowanie się z naszym działem obsługi technicznej, wysyłając mail na adres: pomoc@mowik.pl.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że MÓWik w wersjach 1.4 (stary MÓWik) został dostosowany do pracy z systemem Android 10. Ze względu na ograniczenia technologiczne oraz rozwój aplikacji MÓWik 2.0 opartej na najnowszych technologiach, Mówik 1.4 nie jest już aktywnie rozwijany ani dostosowywany do nowych wersji Androida. Użytkowanie Mówika 1.4 z najnowszymi wersjami Androida może prowadzić do problemów, których nie będziemy w stanie skutecznie rozwiązać.

Dlatego też, zalecamy użytkownikom wersji MÓWika 1.4 powstrzymanie się od aktualizacji systemu operacyjnego do wersji Android 13 i nowszych, aby uniknąć potencjalnych trudności z użytkowaniem aplikacji.

Dziękujemy za zrozumienie oraz gotowość do współpracy.

Z poważaniem,
Zespół MÓWika